Mūsų paslaugos

Mūsų paslaugos

KUO MES GALIME JUMS PADĖTI

MŪSŲ TEIKIAMOS PASLAUGOS

Divider Image

Esame patikimas partneris, galintis pateikti visą kompleksą paslaugų: statybos genrangos, rangos bei statybos proceso valdymo nuo projekto iki perdavimo naudoti statinį pagal paskirtį. Pasitikėjimą užsitarnaujame atvirumu, kokybiškai ir laiku atliekamais darbais.

Statomo objekto genrangovinių funkcijų atlikimas.

Statybos studijos parengimas, techninio ir darbo projektų atlikimas, proceso valdymas, atliekamų veiksmų koordinavimas, kokybės kontrolė, inžinierinių sprendimų paieška.

Projektavimo darbai.

Koncepsijos pagal užsakovo suformuotą užduotį parengimas, inžinierinių tinklų plano parengimas, organizacinių klausimų susijusių su projektavimu (detaliųjų planų rengimas, sąlygų sąvado rengimas, statybos leidimai ir kt.) sprendimas.

Statyba.

Gelžbetoninio karkaso ir metalo konstrukcijų surinkimas. Daugiasluoksnių fasadinių plokščių montavimas. Monolito darbai. Stogų dengimo darbai.

Statinio inžinierinės sistemos.

Kompleksinis projektų įgyvendinimas, kuris apima visas statinių vidaus inžinerines sistemas: šildymas, vėdinimas ir oro kondicionavimas; vandentiekis ir nuotekos; elektros energijos perdavimas ir paskirstymas; žemosios įtampos tinklai; priešgaisrinis vandentiekis; apsaugos ir gaisrinės signalizacijos sistemos; įėjimo kontrolė ir vaizdo sistemos; statinio valdymo sistemos.

Žėmės darbai.

Statybos aikštelės parengimas. Pagrindų dangoms įrengimas. Lauko inžinieriniai tinklų privedimas. Teritorijos gerbūvio sutvarkymas (visų tipų dangų įrengimas).

Kitos paslaugos.

Jei neradote Jus dominančių paslaugų, tačiau manote, kad galėtume Jums padėti - susisiekite su mumis nurodytais kontaktais ir pasišnekėkime apie Jūsų projektą!